Dekkingsgraad SPF Pepsico 31-07-2022

 

 Actuele dekkingsgraadBeleidsdekkingsgraad
Juli 2022118,9%117,6%
Juni 2022119,6%117,3%
Mei 2022120,7%117,0%
April 2022120,3%116,5%
Maart 2022118,7%116,1%
Februari 2022114,9%115,7%
Januari 2022115,5%115,5%
December 2021118,5%115,1%
November 2021116,0%114,5%
Oktober 2021116,0%114,2%
September 2021116,1%113,5%
Augustus 2021116,0%112,9%
Juli 2021115,0%112,1%


Wat is een dekkingsgraad?

De dekkingsgraad geeft de financiële positie van een pensioenfonds weer. Stichting Pensioenfonds PepsiCo Nederland rapporteert maandelijks de twee belangrijkste dekkingsgraden.

  • De gerapporteerde dekkingsgraad (actuele dekkingsgraad); deze geeft de verhouding weer tussen het totaal van al onze bezittingen en het totaal van alle pensioenverplichtingen die ons fonds heeft. Deze pensioenverplichting bestaat uit alle uitkeringen die wij nu en in de toekomst moeten doen.
  • De beleidsdekkingsgraad; dit is is de gemiddelde dekkingsgraad over de laatste 12 maanden. Dit percentage is van belang voor de mogelijkheid of het fonds u in januari van enig jaar een toeslag kan toekennen.