Dekkingsgraad SPF Pepsico 31-08-2021

 

 Actuele dekkingsgraadBeleidsdekkingsgraad
Augustus 2021116,0%112,9%
Juli 2021115,0%112,1%
Juni 2021115,9%111,4%
Mei 2021114,9%110,4%
April 2021115,6%109,5%
Maart 2021114,4%108,4%
Februari 2021112,3%107,3%
Januari 2021110,6%106,6%
December 2020111,4%106,4%
November 2020111,8%106,2%
Oktober 2020108,0%105,7%
September 2020108,6%105,5%
Augustus 2020107,1%105,3% 

 

Wat is een dekkingsgraad?

De dekkingsgraad geeft de financiële positie van een pensioenfonds weer. Stichting Pensioenfonds PepsiCo Nederland rapporteert maandelijks de twee belangrijkste dekkingsgraden.

  • De gerapporteerde dekkingsgraad (actuele dekkingsgraad); deze geeft de verhouding weer tussen het totaal van al onze bezittingen en het totaal van alle pensioenverplichtingen die ons fonds heeft. Deze pensioenverplichting bestaat uit alle uitkeringen die wij nu en in de toekomst moeten doen.
  • De beleidsdekkingsgraad; dit is is de gemiddelde dekkingsgraad over de laatste 12 maanden. Dit percentage is van belang voor de mogelijkheid of het fonds u in januari van enig jaar een toeslag kan toekennen.