Dekkingsgraad SPF Pepsico 31-08-2020

 

 Actuele dekkingsgraadBeleidsdekkingsgraad
Augustus 2020107,1%105,3% 
Juli 2020 105,7% 105,1%
Juni 2020104,4%105,2%
Mei 2020103,5%105,5%
April 2020103,4%105,8%
Maart 2020100,2%106,2%
Februari 2020104,8%106,8%
Januari 2020107,7%107,2%
December 2019108,6%107,1%
November 2019106,4%107,0%
Oktober 2019105,9%107,1%
September 2019105,9%107,4%
Augustus 2019104,9%107,7%

 

Wat is een dekkingsgraad?

De dekkingsgraad geeft de financiële positie van een pensioenfonds weer. Stichting Pensioenfonds PepsiCo Nederland rapporteert maandelijks de twee belangrijkste dekkingsgraden.

  • De gerapporteerde dekkingsgraad (actuele dekkingsgraad); deze geeft de verhouding weer tussen het totaal van al onze bezittingen en het totaal van alle pensioenverplichtingen die ons fonds heeft. Deze pensioenverplichting bestaat uit alle uitkeringen die wij nu en in de toekomst moeten doen.
  • De beleidsdekkingsgraad; dit is is de gemiddelde dekkingsgraad over de laatste 12 maanden. Dit percentage is van belang voor de mogelijkheid of het fonds u in januari van enig jaar een toeslag kan toekennen.